Pigmentu Izvadīšana Ar Lāzeru,

ja Tev jau ir izdarīts permanentais grims (vai tetovējums), kuru Tu vēlētos izlabot – ir iespēja to noņemt ar lāzera palīdzību.

Procedūras Norise

Pirms procedūras

Šī procedūra mēdz būt ļoti individuāla (jo gadījumi ir ļoti dažādi), tāpēc ieteicams vispirms atnākt uz konsultāciju, kas ir bezmaksas. Konsultācijas laikā meistars kārtīgi apskatīsies iepriekšējo darbu un dos padomu, kā labāk rīkoties.

Lāzera Procedūras Norise
Lāzera Procedūras Norise

Procedūras norise

Pati procedūra pārsvarā ir salīdzinoši īsa un aizņem 10-30 minūtes. Līdzīgi kā ar permanento grimu, sākumā tiek aizpildīta anketa, lai uzzinātu par Tavu veselības stāvokli un alerģijām, pēc tam tiek uzklāta anestēzija un tad tiek veikta pati procedūra. Pēc tās meistars uzklāj aukstu kompresi, lai vieta nesapampst un speciālu krēmu, kas mitrina un dziedē procedūras vietu.

Pēc lāzera procedūras rezultāti ir individuāli. Viss ir atkarīgs no tā, cik tumša un cik dziļi ir kŗāsa, kad taisītas uzacis u.t.t. Dažiem nepieciešamas tikai 1 procedūra, citiem var būt pat 10, tāpēc vislabāk ir vispirms atnākt uz konsultāciju. Starplaiks starp procedūrām ir vismaz 1,5 mēnesis.

Cenas

Uzacis / Lūpas / Acu līnija40 EUR (viena procedūra)
Tetovējumu noņemšana10-90 EUR (viena procedūra)

Esi gatava pārmaiņām?

Aizvērt