Permanentais Grims,

(jeb mikropigmentācija) – kļūst arvien populārāks un ne velti – tas palīdz labāk izskatīties un būtiski ietaupa laiku un enerģiju krāsojoties katru dienu.

Pie mums mikropigmentāciju veic 3 sejas daļām – uzacīm, acīm un lūpām un katrai no šīm daļām ir iespējams veikt korekcijas pēc individuālām vēlmēm.

Uzacis

Pirmkārt, dažām sievietēm uzacis aug pilnīgi taisni vai arī ļoti uz leju, un ar procedūru var pamainīt formu, un koptēls uzreiz krasi mainās.

Acis

Mikropigmentācija acīm ļauj izveidot vieglus ēnas efektus ar dažādiem toņiem un vizuāli pacelt acu kaktiņus uz augšu, kas būtiski palīdz izcelt skatienu.

Lūpas

Savukārt procedūra lūpām ļauj palabot formu un padarīt tās apjomīgākas, ja nav vajadzīgās kontūras, kā arī pakoriģēt rētas, ja tādas ir.

Procedūras norise

Pirms procedūras

Lai nodrošinātu veiksmīgu un drošu procedūru, ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka Tev nav alerģijas no kāda konkrēta līdzekļa vai citas slimības, tāpēc pirmais solis ir anketas aizpildīšana, jo meistaram ir svarīgi zināt par visu, kas varētu negatīvi ietekmēt procedūras gaitu. Meistars arī iepazīstina ar tālāko procedūras norisi un kopšanu pēc procedūras.

Procedūras norise

Nākamais solis ir skice ar zīmuli, kas ļaus saprast aptuveno gala rezultātu. Tālāk meistars uzliek anestēziju un mierīgu mūziku, lai procedūra būtu patīkama.

Tava drošība mums ir ļoti svarīga, tāpēc procedūras laikā izmantotie materiāli – adatas, uzgaļi, vates, cepurītes, salvetes u.t.t. –  ir vienreizēji. Mašīnīti un jebko citu, kas tiek izmantots vairākas reizes meistars sterilizē ar speciālu šķidrumu un pēc tam ar papildus karstā gaisa sterilizāciju.

Pēc tam jau varam ķerties pie darba. Katra zona (uzacis, acis, lūpas) aizņem vidēji 1.5-2 stundas atkarībā no klienta individuālām prasībām. Pēc procedūras ir iespējams neliels apsārtums un pampums, taču tas parasti noiet 1 stundas laikā.

Pēc procedūras

Pēc procedūras apstrādātā zona ir nedaudz tumšāka kā pēc sadzīšanas, un permanentais grims sadzīst vidēji 5-10 dienu laikā.  Pēc 1 mēneša ir jāveic korekcijas procedūra, lai nostiprinātu toni, un permanentais grims būtu noturīgs. Vidēji tas turas 1-2 gadus, pēc tam ir jāveic atjaunošanas procedūra, lai atsvaidzinātu grimu.

Cenas

Pirmreizēja ProcedūraKorekcija (3 Mēnešu Laikā)Atjaunošana (Pēc 1+ Gada)
Uzacis150 EUR50 EUR70 EUR
Acu līnija150 EUR50 EUR70 EUR
Acu līnija ar ēnojumu150 EUR50 EUR70 EUR
Starpskropstu līnija120 EUR50 EUR70 EUR
Lūpas150 EUR50 EUR70 EUR

Esi gatava pārmaiņām?

Aizvērt